27 Km
27 dakika

Kahramanmaraş, Dulkadiroğlu'dan Kahramanmaraş, Türkoğlu'ya Nasıl Gidilir?

Kahramanmaraş, Dulkadiroğlu ile Kahramanmaraş, Türkoğlu yol haritası, güzergahı ve yol tarifini görüntülemektesiniz. Sağ taraftan gidebileceğiniz rota, km ve yolların durumuna göre saat mesafesi bilgileri yer almaktadır..

Kahramanmaraş, Dulkadiroğlu

Kahramanmaraş, Türkoğlu

Harita Özeti

Kahramanmaraş, Dulkadiroğlu - Kahramanmaraş, Türkoğlu arası mesafe yaklaşık olarak27 Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 27 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 24 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 31 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dizel bir araç bu mesafede ortalama 1.49 Lt, benzinli bir araç ise 2.16 Lt yakıt tüketir.

Kahramanmaraş, Dulkadiroğlu ile Kahramanmaraş, Türkoğlu arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 9.5 TL, benzinli bir araç için 15.12 TL olacaktır.

Şayet Kahramanmaraş, Dulkadiroğlu ve Kahramanmaraş, Türkoğlu hakkında biraz bilgi lazımsa;
Öncelikle Kahramanmaraş, Dulkadiroğlu için koordinat bilgileri; 37.5785693, 36.9493828 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır. İkinci olarak Kahramanmaraş, Türkoğlu için koordinat bilgileri; 37.3847547, 36.8462275 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır.

Yeni Aranan Mesafeler

Buradaki iller arası mesafe, il-ilçe mesafe ve ilçeler arası mesafe bilgilerinin tamamı Karayolları Genel Müdürlüğünün resmi verileri ile Google Maps Api'den elde edilen verilerin uzun çaba ve uğraşlar sonucunda derlenmesiyle oluşturulmuştur.
İl mesafe ve il-ilçe mesafe sekmelerinden aldığınız saat bilgileri, ortalama 100km hız düşünülerek doğrudan hesaplanmıştır. İlçe mesafe sekmesinden aldığınız saat verileri ise, yolların durumuna göre GPS harita verisi sağlayıcıları tarafından hesaplanmıştır. Hayırlı yolculuklar..

Bütün hakları gizlidir. © 2009-2019