59 Km
45 dakika

Kızılören, Afyonkarahisar'dan Dazkırı, Afyonkarahisar'a Nasıl Gidilir?

Kızılören, Afyonkarahisar ile Dazkırı, Afyonkarahisar yol haritası, güzergahı ve yol tarifini görüntülemektesiniz. Sağ taraftan gidebileceğiniz rota, km ve yolların durumuna göre saat mesafesi bilgileri yer almaktadır..

Kızılören, Afyonkarahisar

Dazkırı, Afyonkarahisar

Harita Özeti

Kızılören, Afyonkarahisar - Dazkırı, Afyonkarahisar arası mesafe yaklaşık olarak59 Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 45 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 46 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 33 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dizel bir araç bu mesafede ortalama 3.25 Lt, benzinli bir araç ise 4.72 Lt yakıt tüketir.

Kızılören, Afyonkarahisar ile Dazkırı, Afyonkarahisar arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 20.77 TL, benzinli bir araç için 33.04 TL olacaktır.

Şayet Kızılören, Afyonkarahisar ve Dazkırı, Afyonkarahisar hakkında biraz bilgi lazımsa;
Öncelikle Kızılören, Afyonkarahisar için koordinat bilgileri; 38.258707, 30.148857 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır. İkinci olarak Dazkırı, Afyonkarahisar için koordinat bilgileri; 37.9186935, 29.8612298 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır.

Yeni Aranan Mesafeler

Buradaki iller arası mesafe, il-ilçe mesafe ve ilçeler arası mesafe bilgilerinin tamamı Karayolları Genel Müdürlüğünün resmi verileri ile Google Maps Api'den elde edilen verilerin uzun çaba ve uğraşlar sonucunda derlenmesiyle oluşturulmuştur.
İl mesafe ve il-ilçe mesafe sekmelerinden aldığınız saat bilgileri, ortalama 100km hız düşünülerek doğrudan hesaplanmıştır. İlçe mesafe sekmesinden aldığınız saat verileri ise, yolların durumuna göre GPS harita verisi sağlayıcıları tarafından hesaplanmıştır. Hayırlı yolculuklar..

Bütün hakları gizlidir. © 2009-2024