25 Km
20 dakika

Kızılören, Afyonkarahisar'dan Dinar, Afyonkarahisar'a Nasıl Gidilir?

Kızılören, Afyonkarahisar ile Dinar, Afyonkarahisar yol haritası, güzergahı ve yol tarifini görüntülemektesiniz. Sağ taraftan gidebileceğiniz rota, km ve yolların durumuna göre saat mesafesi bilgileri yer almaktadır..

Kızılören, Afyonkarahisar

Dinar, Afyonkarahisar

Harita Özeti

Kızılören, Afyonkarahisar - Dinar, Afyonkarahisar arası mesafe yaklaşık olarak25 Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 20 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 22 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 31 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dizel bir araç bu mesafede ortalama 1.38 Lt, benzinli bir araç ise 2 Lt yakıt tüketir.

Kızılören, Afyonkarahisar ile Dinar, Afyonkarahisar arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 8.8 TL, benzinli bir araç için 14 TL olacaktır.

Şayet Kızılören, Afyonkarahisar ve Dinar, Afyonkarahisar hakkında biraz bilgi lazımsa;
Öncelikle Kızılören, Afyonkarahisar için koordinat bilgileri; 38.2588183, 30.1523249 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır. İkinci olarak Dinar, Afyonkarahisar için koordinat bilgileri; 38.0666258, 30.1688639 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır.

Yeni Aranan Mesafeler

Buradaki iller arası mesafe, il-ilçe mesafe ve ilçeler arası mesafe bilgilerinin tamamı Karayolları Genel Müdürlüğünün resmi verileri ile Google Maps Api'den elde edilen verilerin uzun çaba ve uğraşlar sonucunda derlenmesiyle oluşturulmuştur.
İl mesafe ve il-ilçe mesafe sekmelerinden aldığınız saat bilgileri, ortalama 100km hız düşünülerek doğrudan hesaplanmıştır. İlçe mesafe sekmesinden aldığınız saat verileri ise, yolların durumuna göre GPS harita verisi sağlayıcıları tarafından hesaplanmıştır. Hayırlı yolculuklar..

Bütün hakları gizlidir. © 2009-2024