838 Km
13 hours 15 mins

Aksaray, Gülağaç'dan Çanakkale, Yenice'ye Nasıl Gidilir?

Aksaray, Gülağaç ile Çanakkale, Yenice yol haritası, güzergahı ve yol tarifini görüntülemektesiniz. Sağ taraftan gidebileceğiniz rota, km ve yolların durumuna göre saat mesafesi bilgileri yer almaktadır..

Aksaray, Gülağaç

Çanakkale, Yenice

Harita Özeti

Aksaray, Gülağaç - Çanakkale, Yenice arası mesafe yaklaşık olarak838 Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 13 hours 15 mins sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 0 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 30 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dizel bir araç bu mesafede ortalama 46.09 Lt, benzinli bir araç ise 67.04 Lt yakıt tüketir.

Aksaray, Gülağaç ile Çanakkale, Yenice arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 294.98 TL, benzinli bir araç için 469.28 TL olacaktır.

Şayet Aksaray, Gülağaç ve Çanakkale, Yenice hakkında biraz bilgi lazımsa;
Öncelikle Aksaray, Gülağaç için koordinat bilgileri; , ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır. İkinci olarak Çanakkale, Yenice için koordinat bilgileri; , ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır.

Yeni Aranan Mesafeler

Buradaki iller arası mesafe, il-ilçe mesafe ve ilçeler arası mesafe bilgilerinin tamamı Karayolları Genel Müdürlüğünün resmi verileri ile Google Maps Api'den elde edilen verilerin uzun çaba ve uğraşlar sonucunda derlenmesiyle oluşturulmuştur.
İl mesafe ve il-ilçe mesafe sekmelerinden aldığınız saat bilgileri, ortalama 100km hız düşünülerek doğrudan hesaplanmıştır. İlçe mesafe sekmesinden aldığınız saat verileri ise, yolların durumuna göre GPS harita verisi sağlayıcıları tarafından hesaplanmıştır. Hayırlı yolculuklar..

Bütün hakları gizlidir. © 2009-2020