603 Km
9 saat 19 dakika

Kazan,Ankara'dan Gülyalı,Ordu'ya Nasıl Gidilir?

Kazan,Ankara ile Gülyalı,Ordu yol haritası, güzergahı ve yol tarifini görüntülemektesiniz. Sağ taraftan gidebileceğiniz rota, km ve yolların durumuna göre saat mesafesi bilgileri yer almaktadır..

Kazan,Ankara

Gülyalı,Ordu

Harita Özeti

Kazan,Ankara - Gülyalı,Ordu arası mesafe yaklaşık olarak603 Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 9 saat 19 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 0 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 30 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dizel bir araç bu mesafede ortalama 33.17 Lt, benzinli bir araç ise 48.24 Lt yakıt tüketir.

Kazan,Ankara ile Gülyalı,Ordu arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 212.26 TL, benzinli bir araç için 337.68 TL olacaktır.

Şayet Kazan,Ankara ve Gülyalı,Ordu hakkında biraz bilgi lazımsa;
Öncelikle Kazan,Ankara için koordinat bilgileri; function(a){a=ne(a)?a:6;return Ie(this.lat(),a)+","+Ie(this.lng(),a)}, function(){return this[a]} ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır. İkinci olarak Gülyalı,Ordu için koordinat bilgileri; function(a){a=ne(a)?a:6;return Ie(this.lat(),a)+","+Ie(this.lng(),a)}, function(){return this[a]} ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır.

Yeni Aranan Mesafeler

Buradaki iller arası mesafe, il-ilçe mesafe ve ilçeler arası mesafe bilgilerinin tamamı Karayolları Genel Müdürlüğünün resmi verileri ile Google Maps Api'den elde edilen verilerin uzun çaba ve uğraşlar sonucunda derlenmesiyle oluşturulmuştur.
İl mesafe ve il-ilçe mesafe sekmelerinden aldığınız saat bilgileri, ortalama 100km hız düşünülerek doğrudan hesaplanmıştır. İlçe mesafe sekmesinden aldığınız saat verileri ise, yolların durumuna göre GPS harita verisi sağlayıcıları tarafından hesaplanmıştır. Hayırlı yolculuklar..

Bütün hakları gizlidir. © 2009-2020