61 Km
56 dakika

Şabanözü, Çankırı'dan Çerkeş, Çankırı'ya Nasıl Gidilir?

Şabanözü, Çankırı ile Çerkeş, Çankırı yol haritası, güzergahı ve yol tarifini görüntülemektesiniz. Sağ taraftan gidebileceğiniz rota, km ve yolların durumuna göre saat mesafesi bilgileri yer almaktadır..

Şabanözü, Çankırı

Çerkeş, Çankırı

Harita Özeti

Şabanözü, Çankırı - Çerkeş, Çankırı arası mesafe yaklaşık olarak61 Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 56 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 50 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 33 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dizel bir araç bu mesafede ortalama 3.36 Lt, benzinli bir araç ise 4.88 Lt yakıt tüketir.

Şabanözü, Çankırı ile Çerkeş, Çankırı arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 21.47 TL, benzinli bir araç için 34.16 TL olacaktır.

Şayet Şabanözü, Çankırı ve Çerkeş, Çankırı hakkında biraz bilgi lazımsa;
Öncelikle Şabanözü, Çankırı için koordinat bilgileri; 40.48319, 33.282632 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır. İkinci olarak Çerkeş, Çankırı için koordinat bilgileri; 40.8113375, 32.89109 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır.

Yeni Aranan Mesafeler

Buradaki iller arası mesafe, il-ilçe mesafe ve ilçeler arası mesafe bilgilerinin tamamı Karayolları Genel Müdürlüğünün resmi verileri ile Google Maps Api'den elde edilen verilerin uzun çaba ve uğraşlar sonucunda derlenmesiyle oluşturulmuştur.
İl mesafe ve il-ilçe mesafe sekmelerinden aldığınız saat bilgileri, ortalama 100km hız düşünülerek doğrudan hesaplanmıştır. İlçe mesafe sekmesinden aldığınız saat verileri ise, yolların durumuna göre GPS harita verisi sağlayıcıları tarafından hesaplanmıştır. Hayırlı yolculuklar..

Bütün hakları gizlidir. © 2009-2024