102 Km
2 saat 7 dakika

Çorlu'dan İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı, Demirköy'e Nasıl Gidilir?

Çorlu ile İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı, Demirköy yol haritası, güzergahı ve yol tarifini görüntülemektesiniz. Sağ taraftan gidebileceğiniz rota, km ve yolların durumuna göre saat mesafesi bilgileri yer almaktadır..

Çorlu

İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı, Demirköy

Harita Özeti

Çorlu - İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı, Demirköy arası mesafe yaklaşık olarak102 Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 2 saat 7 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 74 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 35 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dizel bir araç bu mesafede ortalama 5.61 Lt, benzinli bir araç ise 8.16 Lt yakıt tüketir.

Çorlu ile İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı, Demirköy arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 35.9 TL, benzinli bir araç için 57.12 TL olacaktır.

Şayet Çorlu ve İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı, Demirköy hakkında biraz bilgi lazımsa;
Öncelikle Çorlu için koordinat bilgileri; 41.1562038, 27.8135619 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır. İkinci olarak İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı, Demirköy için koordinat bilgileri; 41.8106832, 27.9550088 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır.

Yeni Aranan Mesafeler

Buradaki iller arası mesafe, il-ilçe mesafe ve ilçeler arası mesafe bilgilerinin tamamı Karayolları Genel Müdürlüğünün resmi verileri ile Google Maps Api'den elde edilen verilerin uzun çaba ve uğraşlar sonucunda derlenmesiyle oluşturulmuştur.
İl mesafe ve il-ilçe mesafe sekmelerinden aldığınız saat bilgileri, ortalama 100km hız düşünülerek doğrudan hesaplanmıştır. İlçe mesafe sekmesinden aldığınız saat verileri ise, yolların durumuna göre GPS harita verisi sağlayıcıları tarafından hesaplanmıştır. Hayırlı yolculuklar..

Bütün hakları gizlidir. © 2009-2023