702 Km
8 hours 54 mins

Mardin, Midyat (Estel)'den Mersin, Akdeniz'e Nasıl Gidilir?

Mardin, Midyat (Estel) ile Mersin, Akdeniz yol haritası, güzergahı ve yol tarifini görüntülemektesiniz. Sağ taraftan gidebileceğiniz rota, km ve yolların durumuna göre saat mesafesi bilgileri yer almaktadır..

Mardin, Midyat (Estel)

Mersin, Akdeniz

Harita Özeti

Mardin, Midyat (Estel) - Mersin, Akdeniz arası mesafe yaklaşık olarak702 Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 8 hours 54 mins sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 0 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 30 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dizel bir araç bu mesafede ortalama 38.61 Lt, benzinli bir araç ise 56.16 Lt yakıt tüketir.

Mardin, Midyat (Estel) ile Mersin, Akdeniz arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 247.1 TL, benzinli bir araç için 393.12 TL olacaktır.

Şayet Mardin, Midyat (Estel) ve Mersin, Akdeniz hakkında biraz bilgi lazımsa;
Öncelikle Mardin, Midyat (Estel) için koordinat bilgileri; , ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır. İkinci olarak Mersin, Akdeniz için koordinat bilgileri; , ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır.

Yeni Aranan Mesafeler

Buradaki iller arası mesafe, il-ilçe mesafe ve ilçeler arası mesafe bilgilerinin tamamı Karayolları Genel Müdürlüğünün resmi verileri ile Google Maps Api'den elde edilen verilerin uzun çaba ve uğraşlar sonucunda derlenmesiyle oluşturulmuştur.
İl mesafe ve il-ilçe mesafe sekmelerinden aldığınız saat bilgileri, ortalama 100km hız düşünülerek doğrudan hesaplanmıştır. İlçe mesafe sekmesinden aldığınız saat verileri ise, yolların durumuna göre GPS harita verisi sağlayıcıları tarafından hesaplanmıştır. Hayırlı yolculuklar..

Bütün hakları gizlidir. © 2009-2024