331 Km
4 saat 0 dakika

Sivrihisar, Eskişehir'den Çınarcık, Yalova'ya Nasıl Gidilir?

Sivrihisar, Eskişehir ile Çınarcık, Yalova yol haritası, güzergahı ve yol tarifini görüntülemektesiniz. Sağ taraftan gidebileceğiniz rota, km ve yolların durumuna göre saat mesafesi bilgileri yer almaktadır..

Sivrihisar, Eskişehir

Çınarcık, Yalova

Harita Özeti

Sivrihisar, Eskişehir - Çınarcık, Yalova arası mesafe yaklaşık olarak331 Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 4 saat 0 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 246 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 49 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dizel bir araç bu mesafede ortalama 18.21 Lt, benzinli bir araç ise 26.48 Lt yakıt tüketir.

Sivrihisar, Eskişehir ile Çınarcık, Yalova arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 116.51 TL, benzinli bir araç için 185.36 TL olacaktır.

Şayet Sivrihisar, Eskişehir ve Çınarcık, Yalova hakkında biraz bilgi lazımsa;
Öncelikle Sivrihisar, Eskişehir için koordinat bilgileri; 0, 0 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır. İkinci olarak Çınarcık, Yalova için koordinat bilgileri; 0, 0 ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır.

Yeni Aranan Mesafeler

Buradaki iller arası mesafe, il-ilçe mesafe ve ilçeler arası mesafe bilgilerinin tamamı Karayolları Genel Müdürlüğünün resmi verileri ile Google Maps Api'den elde edilen verilerin uzun çaba ve uğraşlar sonucunda derlenmesiyle oluşturulmuştur.
İl mesafe ve il-ilçe mesafe sekmelerinden aldığınız saat bilgileri, ortalama 100km hız düşünülerek doğrudan hesaplanmıştır. İlçe mesafe sekmesinden aldığınız saat verileri ise, yolların durumuna göre GPS harita verisi sağlayıcıları tarafından hesaplanmıştır. Hayırlı yolculuklar..

Bütün hakları gizlidir. © 2009-2022